Elżbieta Pierzynowska

Lifting stomatologiczny, stomatologia estetyczna, protetyka

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej w 1999 roku. Wieloletni pracownik naukowy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletni członek międzynarodowych organizacji stomatologicznych i uczestnik licznych konferencji międzynarodowych, miedzy innymi w Australii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii.

Specjalizuje się w szeroko pojętej stomatologii estetycznej i nowoczesnej protetyce, tej najbardziej zaawansowanej. W oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne, w praktyce swojej przeprowadza skomplikowane rekonstrukcje utraconego zwarcia. Bazując na wieloletnim doświadczeniu własnych jak również na osiągnięciach różnych dziedzin stomatologii, w odzyskaniu pięknego, a przy tym naturalnego uśmiechu, jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

A narzędzi do dyspozycji ma wiele, począwszy od prostego zabiegu wybielania zębów, który to już przynosi spektakularny efekt rozjaśnienia uśmiechu. W przypadku zębów mocno przebarwionych, o trudnych kolorach własnych, ucieka się do licówek porcelanowych, których technika wykonania polega na naklejaniu na powierzchnię zęba cienkich porcelanowych płatków. W ostateczności, w przypadku zębów bardzo zniszczonych, silnie przebarwionych lub martwych, w celu osiągnięcia wysokiego poziomu estetki, wykonuje korony pełnoceramiczne lub korony na bazie tlenku cyrkonu.

Specjalność

Stomatologia ogólna

 

Dane kontaktowe

e-mail: erpi3@wp.pl
Telefon: 603 302 847
Telefon: 601 339 918

stomatologia warszawa grodzisk mazowiecki

Pozostałe usługi

Skrócony cennik usług

implantolog ewa wrochna

Szwajcarskie implanty PREMIUM Straumann Implants dożywotnia gwarancja!! Periodontolog - sterowana regeneracja kości

Implantolog Grodzisk Mazowiecki – lek. dent. Ewa Wrochna