Cyfrowa wizualizacja uśmiechu

Cyfrowa wizualizacja uśmiechu Grodzisk Mazowiecki Warszawa

Miło nam poinformować, iż obecnie pacjentom naszym, zaproponować możemy jeszcze więcej- wspólne tworzenie przyszłego uśmiechu. Innymi słowy, przeprowadzić możemy komputerową wizualizację przyszłego uśmiechu i zaplanować określone leczenie, zgodnie z sugestiami pacjenta. Odbywa się to na podstawie zdjęcia wykonanego wysokiej klasy aparatem, w szerokim uśmiechu. Następnie za pomocą specjalnego programu komputerowego, wspólnie z pacjentem, projektujemy nowy wizerunek, w oparciu o harmonię rysów i owal twarzy, kształt i wypukłość warg, kąt uśmiechu. Ustalamy kolor, długość i kształt przyszłych zębów pacjenta, zgodnie z jego sugestiami.

cyfrowa wizualizacja uśmiechu

Wyniki tak przeprowadzonej analizy wizualizujemy komputerowo,  dzięki czemu efekty przyszłej pracy pacjent zobaczyć może, zanim jeszcze podejmiemy konkretne działania. I tak, w zależności od potrzeb i panujących warunków, planujemy zabiegi wybielania zębów, korektę uśmiechu za pomocą licówek, czy- w przypadku zębów bardziej zniszczonych- uciekamy się do koron porcelanowych.

W podobny sposób, w oparciu o zdjęcia cefalometryczne (tele) i zdjęcia aparatem cyfrowym, przeprowadzić możemy komputerową symulację przebiegu, rokowania i ostatecznych efektów leczenia ortodontycznego.