Medycyna estetyczna
Grodzisk Mazowiecki

Botox, Mezoterapia igłowa, Kwas hialuronowy...

Medycyna estetyczna w Grodzisku Mazowieckim to indywidualne podejście do pacjenta i najwyższej jakości preparaty. Umów wizytę już teraz. Szybkie i trwałe efekty bez użycia skalpela. Najlepsi lekarze i nowoczesny sprzęt.

Dziś medycyna estetyczna rozwija się bardzo szybko. Metod upiększania ciała jest coraz więcej. Są one coraz bardziej skuteczne. W Klinice Medycyny estetycznej Estetica w Grodzisku Maz. możesz wybrać coś dla siebie spośród bogatej oferty bezpiecznych zabiegów upiększających. 

Pełen zakres zabiegów:
• Botox (redukcja zmarszczek. Bruksizm, nadpotliwość)
• Mezoterapia igłowa (osocze bogatopłytkowe)
• Kwas hialuronowy
• Lipoliza iniekcyjna
• Cellulit
• Zwalczanie łysienia
• Modelowanie ust, wolumetria

karelys-ruiz-PqyzuzFiQfY-unsplash.jpg

Mezoterapia igłowa w Grodzisku Mazowieckim

Mezoterapia igłowa jest jednym z najbardziej znanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Polega na wykonywaniu serii nakłuć i wstrzykiwaniu w skórę kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego  i innych substancji odżywczych, takich jak witaminy, mikroelementy, aminokwasy. Mezoterapia igłowa powoduje znaczną poprawę odżywienia skóry i jej rewitalizację. Zabieg skutkuje opóźnieniem starzenia się skóry, poprawą jej kondycji, wzrostem elastyczności. Powoduje widoczne odmłodzenie skóry i poprawę kolorytu, jak również zmniejszenie przebarwień i spłycenie zmarszczek  czy blizn.

Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia skóry głowy to jeden z najskuteczniejszych zabiegów odżywczych stosowanych na skórę głowy. Zabieg ten wspomaga odrost włosów poprzez rewitalizację, stymulację i wzmacnianie cebulek włosowych, jak również pobudzenie krążenia. Następuje nawilżenie i odżywienie skóry głowy. Zwiększa się gęstość i grubość włosów, jak również zmniejsza się ich wypadanie.

Botox

Botox to w pełni bezpieczny i skuteczny zabieg o szerokim zastosowaniu. Podanie toksyny botulinowej powoduje skuteczne wygładzenie i redukcję zmarszczek mimicznych  twarzy, eliminuje „kurze łapki”, spłyca „ lwie bruzdy”, jak również zmarszczki poprzeczne czoła. Botox z powodzeniem wykorzystywany jest również w zwalczaniu nadpotliwości dłoni, pach i stóp.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe to naturalny czynnik pozyskiwany z krwi własnej pacjenta. Stężenie płytek krwi i czynników wzrostu uczestniczących w regeneracji białek jest w nim o wiele wyższe, niż w naturalnym osoczu. Bogate w proteiny i czynniki wzrostu stymuluje odbudowę komórek i regenerację tkanek.

Fluoryzacja

Jeżeli chodzi o zabiegi stomatologii estetycznej to proponujemy również fluoryzację. Najważniejszym składnikiem, który jest potrzebny do przeprowadzenia zabiegu fluoryzacji jest jak można się łatwo domyślić fluor. Jest to pierwiastek chemiczny, który jest zaliczany do grupy pierwiastków, które wyróżniają się wyjątkowo dużą aktywnością chemiczną. W praktyce oznacza to, że gdy przyjmie się go w zbyt dużej ilości to może być on niebezpieczny dla ludzkiego zdrowia. Jednak prawidłowo przeprowadzony zabieg fluoryzacji daje uodparnia szkliwo zębów na działanie szkodliwych kwasów i bakterii oraz wspomaga jego remineralizację.

CGF (Concentrated Growth Factor)

CGF (Concentrated Growth Factor) to najbardziej nowoczesny i innowacyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Czynnik również pozyskiwany z krwi własnej pacjenta. Wykorzystuje skoncentrowane czynniki wzrostu, komórki macierzyste i fibrynę skoncentrowane czynniki wzrostu, komórki macierzyste, dzięki czemu stymulacja i odbudowa komórek, jak również regeneracja tkanek jest o wiele silniejsza. Zabieg z wykorzystaniem CGF skutkuje spektakularną odbudową zniszczonych komórek i masywną regeneracją tkanek.

Lipoliza

Lipoliza to nowoczesna, nieinwazyjna i nieoperacyjna metoda usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej Polega na podawaniu substancji przyśpieszających rozpad komórek tkanki tłuszczowej. Zabieg ten jest świetną alternatywą dla chirurgicznych metod odsysania tłuszczu (liposukcja). Znajduje szerokie zastosowanie w modelowaniu konturu żuchwy, podbródka, usuwania  fałdów brzusznych, redukcji tkanki tłuszczowej ud i kolan.

Skrócony cennik usług

implantolog grodzisk mazowiecki implanty w grodzisku

Szwajcarskie implanty PREMIUM Straumann Implants dożywotnia gwarancja!! Periodontolog - sterowana regeneracja kości

Implantolog Grodzisk Mazowiecki – lnajlepsze implanty zębów w Grodzisku