Stomatologia dziecięca Grodzisk Mazowiecki

Zdrowy uśmiech każdego dziecka!

Stomatologia dziecięca to niesłychanie ważna dziedzina stomatologii, której poświęcamy bardzo dużo czasu. Sami będąc rodzicami, zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla rodzica jest dobro i szczęście dziecka. Naszą wiedzą chcemy podzielić się z Państwem. W trosce o zdrowy i piękny uśmiech naszych pociech, już od najmłodszych lat, wysiłki nasze skupiamy na profilaktyce próchnicy. Bo zęby z próchnicą to poważne siedlisko bakterii, siejące na cały młody i wrażliwy organizm dziecka. Zdrowa jama ustna to zdrowszy maluch.

Boy at the dentist

Stomatologia dziecięca w Grodzisku Mazowieckim

W Centrum Stomatologii Estetycznej Estetica w Grodzisku Mazowieckim zatrudniamy lekarzy stomatologów, który specjalizują się w leczeniu lekarzy pacjentów. Każdy stomatolog dziecięcy z naszej kliniki jest specjalistą, który wyróżnia się bardzo dużą cierpliwością, spokojem i empatią w odniesieniu do małych pacjentów. Nasi lekarze umieją zauważyć i zrozumieć reakcje oraz oczekiwania dzieci. Maluchy mają zupełnie inne nastawienie do świata i tym samym potrzebują innego podejścia ze strony lekarza stomatologa. Bardzo dobrze wiemy o tym, że dobry stomatolog dziecięcy jest takim specjalistą, którego warto doceniać. Dlatego współpracujemy tylko i wyłącznie z osobami, które charakteryzują się empatią, poczuciem humoru oraz wyczuciem. Dzięki temu każde dziecko, które przyjdzie do naszego gabinetu dentystycznego będzie mogło poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Maluch musi mieć poczucie, że dentysta, który wykonuje mu zabieg, jednocześnie jest osobą, która się troszczy o jego dobre samopoczucie i nie chce mu sprawić bólu.

Wiemy o tym, że w stomatologii dziecięcej najważniejsze jest dobre podejście do małych pacjentów. Gdy przyprowadzą Państwo swoje dziecko do naszego Centrum Stomatologii Estetycznej Estetica w Grodzisku Mazowieckim, to będą mieli Państwo pewność, że oddają swoją pociechę w ręce stomatologa dziecięcego z wieloletnim doświadczeniem, ogromną wiedzą oraz najlepszym możliwym podejściem do małego pacjenta. Jednak to jeszcze nie wszystko. Dbamy również o to, żeby atmosfera w całym naszym Centrum Stomatologii Estetycznej Estetica w Grodzisku Mazowieckim była jak najbardziej przyjazna dla osób, które korzystają z naszych usług. W czasie leczenia zębów łączymy je z zabawą. Staramy się umilić dzieciom czas, który spędzają zarówno w poczekalni, jak i w gabinecie dentystycznym. Dbamy o to, żeby mały pacjent, gdy już znajdzie się na fotelu dentystycznym nie odczuwał żadnego dyskomfortu, ani bólu. Dzięki temu nie będzie on w przyszłości obawiał się dentysty i chętnie będzie pojawiał się na kolejnych wizytach.

Profesjonalne leczenie stomatologiczne dla dzieci w Grodzisku Mazowieckiem

Leczenie stomatologiczne w Grodzisku Mazowieckiem u dzieci wykonujemy bezboleśnie. Nawet znieczulenie jest podawane w taki sposób, żeby dziecko nie czuło żadnego dyskomfortu, ani strachu. Dzięki temu maluch nie będzie kojarzył leczenia zębów z czymś bolesnym, nieprzyjemnym, czego trzeba za wszelką cenę unikać. Dobra atmosfera podczas zabiegu i zadbanie o to, żeby mały pacjent nie bał się, gdy już siedzi na fotelu dentystycznym, to jeszcze nie wszystko. Bardzo ważne dla naszego gabinetu stomatologicznego jest również to, żeby pracujący u nas lekarze stomatolodzy wykonywali każdy, nawet najdrobniejszy zabieg, jak najbardziej profesjonalnie. W praktyce oznacza to, że zatrudniamy tylko i wyłącznie osoby, które posiadają odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje do leczenia dzieci. 

Ze strony naszego gabinetu stomatologicznego zadbaliśmy również o to, żeby nasi pracownicy mieli do dyspozycji najnowocześniejsze urządzenia oraz narzędzia. Każdy dentysta doskonale wie o tym, że tylko doskonałej jakości sprzęt umożliwi mu wykonanie różnego rodzaju zabiegów dentystycznych u dzieci szybko i niezwykle skutecznie. Warto tutaj wspomnieć jeszcze o tym, że zatrudniamy tylko takich lekarzy stomatologów dziecięcych, którzy z łatwością potrafią zdobyć zaufanie młodych pacjentów. Dzieci mają bardzo podobnie pod tym względem jak dorośli. Jeżeli jakiś lekarz im nie pasuje, to drugi raz albo nie pójdą do niego wcale, albo z bardzo dużą niechęcią. Wiemy o tym i dlatego dbamy o jak najwyższy poziom naszych usług.

Stomatologia dziecięca Grodzisk Mazowiecki - Zabiegi

Nasze Centrum Stomatologii Estetycznej Estetica w Grodzisku Mazowieckim dba o potrzeby małych pacjentów. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że dzieci mogą mieć bardzo różnorodne problemy stomatologiczne. Z tego względu oferujemy Państwu bardzo szeroki zakres usług. Zarówno profilaktycznych, jak i bardziej zaawansowanych. Lekarze stomatolodzy, którzy pracują w naszym Centrum Stomatologii Estetycznej Estetica w Grodzisku Mazowieckim oferują Państwu między innymi: wykonanie wypełnień o różnej wielkości w zębach mlecznych, podcinanie wędzidełek warg, jak również języka,    lakowanie trzonowców oraz przedtrzonowców, leczenie kanałowe oraz kontrolę stanu uzębienia.

Stomatologia dziecięca - profilaktyka

Wychodzimy z założenia, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. Dlatego też wszystkich naszych małych pacjentów, po wyleczeniu zębów, obejmujemy bezpłatnym programem profilaktycznym, stworzonym indywidualnie dla potrzeb każdego małego pacjenta, w oparciu o ocenę ryzyka próchnicy. I tak, w zależności od oceny ryzyka, proponujemy naszym małym pacjentom okresową profilaktykę fluorkową. Celem pokazania dokładności zabiegów szczotkowani zębów, po wybarwieniu złogów nazębnych specjalnymi tabletkami, przeprowadzamy instruktaże higieny jamy ustnej. Zapraszamy więc rodziców z dziećmi, ze swoją ulubioną szczoteczką, celem nauki prawidłowego szczotkowania zębów. Bo tylko w ten sposób jesteśmy w stanie skutecznie wygrać z próchnicą.

Stomatolog dziecięcy Grodzisk Mazowiecki - wizyta adaptacyjna

Zachęcamy Państwa do zapisania się ze swoim dzieckiem na wizytę adaptacyjną. To bardzo ważny element edukacji dziecka oraz tworzenia zaufania do lekarza dentysty dziecięcego. Podczas tego rodzaju wizyty dentysta nie może jeszcze przeprowadzić u malucha żadnego zabiegu. W czasie wizyty adaptacyjnej stomatolog dziecięcy tylko i wyłącznie zajmuje się kontrolą stanu uzębienia malucha. To sprawia, że dziecko w czasie takiej pierwszej wizyty w gabinecie dentystycznym nie odczuwa absolutnie żadnego dyskomfortu. Dzięki temu nie będzie ono kojarzyło wizyty u dentysty z czymś nieprzyjemnym, z bólem oraz ze strachem. Bardzo dbamy również o wygląd gabinetu dentystycznego. Staramy się, żeby tam, gdzie są przyjmowane dzieci było niezwykle kolorowo oraz przytulnie. To sprawi, że maluch będzie się czuł bezpiecznie. Uwierzy w to, że stomatolog dziecięcy nie jest osobą, która sprawia mu ból i której powinien się bać. 

Jeżeli zależy Państwu na tym, żeby dziecko nie odczuwało podczas swojej pierwszej wizyty u dentysty stresu oraz niechęci, to zachęcamy Państwa do jak najszybszego odwiedzenia naszego Centrum Stomatologii Estetycznej Estetica w Grodzisku Mazowieckim. Jeżeli dziecko w najmłodszych latach zrazi się do dentysty, to później będzie mu bardzo trudno się przełamać w dorosłym życiu i regularnie zapisywać się do specjalisty. Na szczęście czasy się zmieniają i coraz łatwiej jest znaleźć dobrego stomatologa dziecięcego, który zadba o odpowiednią atmosferę w gabinecie dentystycznym.

Skrócony cennik usług

implantolog grodzisk mazowiecki implanty w grodzisku

Szwajcarskie implanty PREMIUM Straumann Implants dożywotnia gwarancja!! Periodontolog - sterowana regeneracja kości

Implantolog Grodzisk Mazowiecki – lnajlepsze implanty zębów w Grodzisku