Piezochirurgia Grodzisk Mazowiecki

Piezochirurgia to lepszy komfort dla pacjenta

Piezochirurgia znalazła szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach stomatologii, jest to nowa technika, która zrewolucjonizowała chirurgię stomatologiczną, szczękowo-twarzową, implantologię czy periodontologię. Technika ta umożliwia ograniczenie pola zabiegowego do minimum, w związku z czym zdrowe tkanki pozostają nienaruszone a miejsce zabiegu szybciej się przez to goi, ponieważ charakteryzuje się ona ogromną precyzją, a co za tym idzie bezpieczeństwem.

piezochirurgia grodzisk mazowiecki

Piezochirurgia w Grodzisku Mazowieckim

Piezochirurgia (piezosurgery) to innowacyjna technika coraz częściej wykorzystywana w chirurgii stmatologicznej. Zabiegi wykonywane przy użyciu tej metody charakteryzują się wysoką precyzją oraz bezpieczeństwem dla pacjenta. Dzięki piezochirurgii kość ulega jedynie niewielkiemu uszkodzeniu, a zniszczenie tkanek miękkich ograniczone jest do minimum.

Piezochirurgia (piezosurgery) - zabieg dla głęboko zatrzymanych "ósemek"

W przydadku bardzo trudnych i głęboko zatrzymanych „ósemek”, zabieg ten możliwia pracę blisko nerwu, bez ryzyka jego podrażnienia i uszkodzenia, które często zdarza się podczas klasycznego dłutowania. Procedura  przeprowadzana jest w polu praktycznie wolnym od krwi, przez co zwiększa się widoczność, a tym samym komfort dla lekarza i stres dla pacjenta.

             Co jest bardzo istotne dla pacjenta to również fakt, że gojenie przebiega znacznie szybciej i skuteczniej. Po zabiegu występuje o wiele mniejszy obrzęk, a ból pozabiegowy ograniczony jest do minimum. 

Jakie są zalety piezochirurgii:

  • Mniejszy obrzęk w miejscu po przeprowadzeniu zabiegu piezochirurgii.
  • Odczucie mniejszego bólu pozabiegowego przez pacjenta.
  • Odczucie przez pacjenta większego komfortu w trakcie przeprowadzania zabiegu piezochirurgii.

 

Skrócony cennik usług

implantolog grodzisk mazowiecki implanty w grodzisku

Szwajcarskie implanty PREMIUM Straumann Implants dożywotnia gwarancja!! Periodontolog - sterowana regeneracja kości

Implantolog Grodzisk Mazowiecki – lnajlepsze implanty zębów w Grodzisku